Já jsem ta cesta, pravda i život...

Ježíš Kristus, Bible

Úvod

Vítáme vás na stránkách nedávno založeného sboru Apoštolské církve v Bystřici pod Hostýnem. Pokud Vás zajímá kdo jsme, popřípadě co děláme, klikněte na odkazy vlevo.

Najdete nás i na Facebooku

 

Aktuálně

 

Všechna setkání jsou kvůli zpřísňujícím se vládním opatřením opět zrušena.

Po předchozí domluvě můžeme zprostředkovat on-line vysílání nedělních bohoslužeb a ostatního programu našeho youtube kanálu v centru K-port pro úzký počet diváků.

 

ONLINE BOHOSLUŽBU můžete sledovat v neděli od 10.00 na www.youtube.com/c/ACValassko

 

Po bohoslužbách se máte možnost připojit k setkání na ZOOM. Odkaz k připojení je zveřejňován na sociálních sítích, nebo vám ho na požádání zašleme. Sledujtei náš další program. V záplavě nejistoty a negativních zpráv vás i nadále chceme pravidelně zásobovat povzbuzením, nadějí a příležitostí k duchovnímu růstu.

 

Zprostředkujte prosím duchovní povzbuzení i těm, kteří nemají přístup na internet. Nikdo nesmí zůstat sám. Neztraťme spolu kontakt, projevujme si zájem, pečujme jeden o druhého a zvlášť o ty, kteří to potřebují nejvíce.


 

Najdete nás

 

ONLINE BOHOSLUŽBY

v neděli od 10.00

www.youtube.com/c/acvalassko

Pokud nám to aktuální vládní opatření dovolují, pořádáme pro předchozí domluvě společná sledování, především pro ty, kteří nemají připojení k internetu.

 

Co nejdříve se pokusíme obnovit pravidelné bohoslužby, které se za normálního stavu konají každou neděli (kromě první neděle v měsíci) od 9:30 hodin v centru K-PORT (v budově bývalé Deony, na náměstí, vedle Albertu, 1. patro)

6. května 74
Bystřice pod Hostýnem

Více viz Kontakt