Já jsem ta cesta, pravda i život...

Ježíš Kristus, Bible

Úvod

Vítáme vás na stránkách nedávno založeného sboru Apoštolské církve v Bystřici pod Hostýnem. Pokud Vás zajímá kdo jsme, popřípadě co děláme, klikněte na odkazy vlevo.

Najdete nás i na Facebooku

 

Aktuálně

Kvůli epidemiologické situaci jsou nedělní bohoslužby a všechna ostatní setkání až do odvolání zrušeny. Neztraťme ale spolu kontakt, projevujme si zájem, pečujme jeden o druhého a zvlášť o ty, kteří to potřebují nejvíce. Těšíme se, že vás brzy zase uvidíme.

V záplavě nejistoty a negativních zpráv vás chceme pravidelně zásobovat povzbuzením, nadějí a příležitostí k duchovnímu růstu na www.youtube.com/c/ACValassko ... v ÚTERÝ se můžete těšit na „Galdalfovy otazníky“/„Rodinná moudra“ - Toma Galdy. Ve STŘEDU vás povzbudí Dan Ott se svou sérií „Nepohnutelní“. Ve ČTVRTEK se budou střídat regionální vedoucí u tématu „Chození s Bohem“ a PÁTKY patří mládežnickému BigMACu.
Každou NEDĚLI se pak v 10.00 sejdeme u online bohoslužby a v 18.00 týden uzavře "Chvilka o radosti" s Jirkou Hanákem.

Zprostředkujte prosím duchovní povzbuzení i těm, kteří nemají přístup na internet.

 

Najdete nás

BOHOSLUŽBY JEN ONLINE

Pravidelné bohoslužby se konají každou neděli (kromě první neděle v měsíci) od 9:30 hodin v centru K-PORT (v budově bývalé Deony, na náměstí, vedle Albertu, 1. patro)

6. května 74
Bystřice pod Hostýnem

Více viz Kontakt