Já jsem ta cesta, pravda i život...

Ježíš Kristus, Bible

Úvod

 

Nacházíte se na bývalých stránkách sboru Apoštolské církve ČR ve Vsetíně. Přestěhovali jsme se na http://cirkevproregion.cz/vsetin/, kde najdete aktuální informace a příspěvky.

Aktuálně

TÉMATICKÉ KÁZÁNÍ V LISTOPADU

V listopadu budou kázání zaměřená na téma “Sbor pro všechny generace”. Přijďte pro povzbuzení, protože všechny generace jsou důležité!

Úvod série o střední generaci si můžete stáhnout zde:
http://www.acvalassko.cz/vsetin/SharedFiles/Download.aspx?pageid=73&fileid=1005&mid=122

Pokračování série o mladé generaci:

http://www.acvalassko.cz/vsetin/SharedFiles/Download.aspx?pageid=73&fileid=1006&mid=122

Závěr série o staré generaci:
http://www.acvalassko.cz/vsetin/SharedFiles/Download.aspx?pageid=73&fileid=1007&mid=122

 

POZVÁNKA NA ONLINE A OSOBNÍ VYUČOVÁNÍ


Jak poznat Boží vedení?
Mluví Bůh i dnes?
A jak to poznat?
Příběhy o Božím vedení nám v tom pomůžou.

Pojďme se zaposlouchat do příběhů Bible, ve kterých Bůh vede, mluví, ukazuje a dává se nám poznat. Navštívíme situace, kde se Bůh setkával s lidmi a budeme hledat, co se na nich můžeme naučit.

Srdečně vás zveme na:
* Online vyučování každou středu v 18:00 na našich sítích: cirkevproregion na Youtube & Facebook & Instagram

* (Téměř) každou druhou středu 18:30 živá diskuse při setkání nad Biblí, kde o tom budeme mluvit víc do hloubky: Vsetín, klubovna Royal rangers v Alcedu, Záviše Kalandry 1095.
Na setkáních budeme dodržovat platná nařízení vlády: respirátor a dezinfekce rukou. Zatím jsou naplánovaná setkání v těchto termínech:
15. a 29. 9.⎟
27. 10.⎟
10. a 24. 11.⎟
8. 12. 2021⎟
5. a 19. 1.⎟
2. a 16. 2.⎟
2. a 16. a 30. 3.⎟
13. a 27. 4.⎟
11. a 25. 5.⎟
8. a 22. 6. 2022

 

Obnovení nedělních Bohoslužeb

Drazí přátelé,

protože se zdravotní situace ve společnosti zlepšuje a před týdnem bylo zrušeno omezení 10% kapacity sálu, pracujeme na obnovení nedělních „živých Bohoslužeb“. Dům kultury se po několika měsících otevřel, takže se můžeme sejít na obvyklém místě v sále K3.

Začneme v neděli 16. května v 10,00 a pak pokračujeme normálně po týdnu 23. a 30. května… Nezapomeňte si respirátory, protože musíme dodržovat nezbytná opatření. Prosíme, abyste svou účast zvážili vy, kdo patříte do rizikových skupin a pokud máte akutní příznaky dýchacích onemocnění, tak kvůli druhým i sobě zatím zůstaňte doma.

U vchodu bude k dispozici dezinfekce na ruce. V každé řadě budou v 2m rozestupech židle pro rodiny po 4 a po 2, a samozřejmě pro jednotlivce po jedné židli. Společný zpěv chval bude možný, pokud vás v tom respirátor neomezuje. Služba dětem a společná káva zatím nebude.

Pokud byste se Bohoslužby nemohli zúčastnit, každou neděli bude možné sledovat na Youtube kázání z valmezských bohoslužeb živě nebo ze záznamu:

https://www.youtube.com/c/ACValašsko

Tam bude i jedna z posledních online Bohoslužeb 9. května.

Limity pro počet účastníků a potřebné rozestupy jsou zatím napjaté. Pokud nejste obvyklými návštěvníky Bohoslužeb, dejte nám, prosím, vědět, že zvažujete svou účast. Děkujeme.

Za staršovstvo AC Vsetín

Daniel Ott

 

 

 

Zrušení běžných Bohoslužeb a Biblických hodin

Kvůli vládním opatřením jsou Bohoslužby a biblické hodiny zrušené.

Nedělní Bohoslužby se budou vysílat online na sborovém kanále https://www.youtube.com/c/ACVala%C5%A1sko/videos v 10h a po nich bude možnost připojit se na zoom, kde můžeme popovídat, modlit se atd...

 


Biblické vyučování 2020

Po letních prázdninách opět začíná biblické vyučování. Sejdeme se každou druhou středu v 18,30 v klubovně Royal Rangers v Alcedu. Termíny a témata najdete níže na plakátě. Biblické se tento rok nenahrávají, protože na nich probíhá živá diskuze toho, co je na online vyučování na https://www.youtube.com/playlist?list=PLfWthcNniaH_6iy3pLES64dZIvf_gKP5k.

Jste srdečně zváni.

 

Obnovení nedělních Bohoslužeb

Od neděle 31. 5. budou Bohoslužby ve Vsetíně na obvyklém místě v Domě kultury v K3 v 10,00 (ne jako dříve v 9,30).

Nezapomeňte si roušky, protože musíme dodržovat nezbytná opatření. Prosíme, aby svou účast zvážili lidé patřící do rizikových skupin a za naprostou samozřejmost považujeme, aby doma zůstali lidé s akutními příznaky respiračního onemocnění.

U vchodu bude k dispozici desifekce na ruce. V každé řadě budou v 2m rozestupech židle pro rodiny po 4 a po 2, a samozřejmě pro jednotlivce po jedné židli.

Kvůli vydaným opatřením zatím není možná služba dětem ani společná káva.

Bohoslužby bude možné sledovat online - část valmezských bohoslužeb živě nebo vsetínské shromáždění ze záznamu.

Limity určující počet účastníků a potřebné rozestupy jsou zatím dost napjaté. Pokud nejste tradičními návštěvníky bohoslužeb, dejte nám prosím vědět, že zvažujete svou účast. Děkujeme.

Za staršovstvo AC Vsetín
Daniel Ott

 


Biblické vyučování 2020 je do odvolání pozastaveno

Nahrávky ze současných i minulých biblických hodin jsou přístupné v "Ke stažení".

 

 

 

 

 

 

Biblické vyučování 2018-2019

 

 

 

Alianční týden modliteb 2019 ve Vsetíně - Modlitby v polarizované době

 

 

Žijeme v době, kdy je pro společnost a nakonec i církev stále těžší hledat cestu k těm, s nimiž nesouhlasíme. Z nejrůznějších důvodů se společnost polarizuje a jsou mezi lidmi tak vysoké hradby, že je těžší a těžší slyšet, co druzí skutečně říkají a proč...

 

 

 

 

Seminář o modlitbách za nemocné

Nahrávky ze seminařů jsou přístupné v "Ke stažení".

 

Najdete nás

Pravidelné bohoslužby se konají každou neděli od 10:00 hodin na adrese:

Dům kultury - klubovna K3
Svárov 1055
Vsetín

Více viz Kontakt